24.května 2019Komerční pojištění od České pojišťovny

 

 

  • Pojištění ordinací
  • Životní pojištění
  • Neživotní pojištění
  • Pojištění majetku
  • Pojištění zvířat
  • Cestovní pojištění

 

 

Životní pojištění

Investiční životní pojištění umožňuje zhodnocování vložených peněz prostřednictvím fondů, a zároveň krytí rizik (smrt, trvalé následky, invalidita atd.). Přední výhodou tohoto produktu je možnost zajistit finanční prostředky na aktivní důchodový věk. Díky této vlastnosti je vhodný pro téměř kohokoliv.

Dále je možné sjednat rizikové životní pojištění, které nabízí širokou škálu úrazových připojištění (smrt, trvalé následky, invalidita, denní odškodné atd.) až pro osm osob na jedné smlouvě.

Firemní benefity pro zaměstnance:

Nabídka životního pojištění je rovněž zajímavá pro jakoukoliv fyzickou, respektive právnickou osobu se zaměstnanci. Příspěvek zaměstnavatele na životní a penzijní pojištění zaměstnanců, a to až do výše 30 000,- Kč ročně, přináší daňové zvýhodnění.

 

Neživotní pojištění

Do této kategorie se řadí povinné ručení a havarijní pojištění. Nabízíme pojištění majitelům osobních a užitkových vozidel do 3,5 t, a pojištění přípojných vozidel do 750 kg.

Dalším produktem neživotního pojištění je pojištění domova (stavba, domácnost) a občanské odpovědnosti.

Posledním produktem neživotního pojištění je cestovní připojištění. AXA nabízí jako jedna ze dvou pojišťoven na českém trhu možnost pojistného krytí bez limitu. Pojišťovna v takovém případě hradí pojistnou událost až do výše skutečných nákladů. To je výhodné především v případě úhrady léčebných výloh, které mohou v některých neočekávaných případech dosáhnout velmi vysokých částek.

 

Investice

Zajišťujeme pro své klienty také možnost pravidelného investování do fondů, které jsou vybrány s ohledem na klientovy potřeby a dobu, po kterou se chystá své peníze zhodnocovat.

 

Asistenční služby

Společnost AXA k svým produktům životního a neživotního pojištění nabízí také zajímavé asistenční služby, které mohou pomoci klientům v případě nenadálých životních situací, a usnadnit tak jejich řešení.

 

Ceny a informace a sepsání pojistné smlouvy

E-mail: pojisteni@portalservis.cz

Telefon: +420 732 168 209

 

Řešení v oblasti finančních produktů je vždy komplexní a vyžaduje na začátku dvě osobní setkání. První schůzka je bezplatná, nezávazná a především pouze informativní. Cílem první schůzky je zjistit o klientovy všechny potřebné informace, aby mu mohlo být na druhé schůzce nabídnuto takové řešení, které bude přesně vyhovovat jeho potřebám a finančním možnostem. 

 

Schůzky je možné uskutečnit v místě bydliště klienta, nebo přímo na regionálním pracovišti v  Plzni u náměstí Republiky.