Služby pro ordinaci

elektronické podpisy - účtování - správa počítače

Linka pomoci

VZP Point VoZP ČPZP OZP ZPŠ ZP MV RBP ZP

Portál info:

2.1.2023 - SÚKL
Dnes byl spuštěn systém eOčkování. Hlášení je možné podávat prostřednictvím stránek Portálservis cz nebo přímo ze zdravotnického programu, který musí bý na tuto službu aktualizován.



- Práce z domova - komunikace s PC v ordinaci
   
 
     Víte že můžete pracovat na Vašem ordinačním počítači i z Vašeho počítače z domova? Lze tak, například řešit administrativu, nad kterou nemusíte sedět v ordinaci. Pro podrobnosti a nastavení kontaktujte Portálservis.

Vizitka lékaře - jednoduchá webstránka pro ordinaci

   Připravili jsme pro vás službu "Vizitka lékaře",  díky které si na Vaší doméně aktivujete webstránku vizitky. Jedná se o jednoduchý web s ordinační dobou, kontakty a aktuálními informacemi o ordinaci. Vizitku si můžete spravovat zdarma sami. Placená služba je jen prvotní nastavení vizitky a zaškolení obsluhy 990 Kč a jednou ročně platbu správci domény částku cca 300 Kč (doména je např. www.jménoordinace.cz).  Samozřejmě v případě zájmu Vám můžeme administrovat "Vizitku lékaře" od nás. 

Příklad vizitky fiktivní ordinace Portálservis najdete zde: www.vizitkalekare.cz

Portál Cloud

    Zprovoznili jsme PortálCloud na OneDrivu. Jedná se o bezpečné řešení pro nastavení zálohování. Uložit lze certifikáty, přístupové údaje, denní zálohy programu, případně dokumenty, fotky apod. Portálservis je pouze správcem systému bez přístupu. Vstup k datům má výhradně lékař přes svoje bezpečnostní nastavení (hesla. ověření pinem přes mobilní telefon). Zároveň s cloudem získáváte i originální Microsoft Office (Excel, Word, ...)

Digitalizace kartotéky pacientů 

     Rádi byste převedli svoji papírovou kartotéku pacientů do Vašeho programu? Zavolejte, máme pro Vás řešení. Služba je vhodná např. při předávání nebo přebírání ordinace jiným lékařem, nebo rozšíření pracovního prostoru ordinace. Dále umožňujeme skartování dokumentace dle předpisů i GDPR. Možnost dočasného zapůjčení a umístění skartovacích boxů. 


Právě nainstalováno

Inspirujte se novými přístroji pro Vaši ordinaci: 

2023 02 HP Pro One 440 x LJPro404, PSM.jpg

Právě instalováno: HP ProOne 440 G6 - Vše v jednom - Core i7 - RAM 16 GB - SSD 512 GB - DVD-zapisovačka - Win 11 Pro - monitor LED 23.8" s tiskárnou HP LaserJet Pro M404dn pro lékařku alergologie. Portálservis a zdravotnický program přeinstalován.

Další příklady instalací najdete na našich stránkách Facebook a Twitter



HP Business Partner Dell Technology Authorized Partner

Vystavit a předepsat

: eNeschopenka

: eRecept | eOčkování

: COVID žádanka a výsledky

Servis - 7 dní v týdnu

Portálservis cz
Certifikáty (E-podpis) Tel: 737 412 066
Servis, účtování, EP2 Tel: 737 010 596
Servis, Portál Cloud    Tel: 737 635 000