Služby pro ordinaci

elektronické podpisy - účtování - správa počítače

Linka pomoci

VZP Point VoZP ČPZP OZP ZPŠ ZP MV RBP ZP

Portál info:

19.5.2023 - VZP Point
        Upozorňujeme, že z důvodu nutné údržby interních aplikací bude ve dnech 19. 5. 2023 od 18.30 hodin do 22. 05. 2023 do 04.00 hodin nedostupná registrace do aplikace Moje VZP. Po tuto dobu mohou být zároveň nedostupné některé části aplikace VZP Point a B2B, jako např. on-line služby a podkladové služby u interaktivních formulářů.

19.4.2023 - Windows 11 - Update z 11. dubna 2023:
        Nejnovější bezpečnostní aktualizace Windows 11 s označením KB5025239 může na některých počítačích způsobovat komplikace v běžném provozu ordinace. Při potížích se nám ozvěte, abychom vše vyřešili.  

- Práce z domova - komunikace s PC v ordinaci
   
 
     Víte že můžete pracovat na Vašem ordinačním počítači i z Vašeho počítače z domova? Lze tak, například řešit administrativu, nad kterou nemusíte sedět v ordinaci. Pro podrobnosti a nastavení kontaktujte Portálservis.

Vizitka lékaře - jednoduchá webstránka pro ordinaci

   Připravili jsme pro vás službu "Vizitka lékaře",  díky které si na Vaší doméně aktivujete webstránku vizitky. Jedná se o jednoduchý web s ordinační dobou, kontakty a aktuálními informacemi o ordinaci. Vizitku si můžete spravovat zdarma sami. Placená služba je jen prvotní nastavení vizitky a zaškolení obsluhy 990 Kč a jednou ročně platbu správci domény částku cca 300 Kč (doména je např. www.jménoordinace.cz).  Samozřejmě v případě zájmu Vám můžeme administrovat "Vizitku lékaře" od nás. 

Příklad vizitky fiktivní ordinace Portálservis najdete zde: www.vizitkalekare.cz

Portál Cloud

    Zprovoznili jsme PortálCloud na OneDrivu. Jedná se o bezpečné řešení pro nastavení zálohování. Uložit lze certifikáty, přístupové údaje, denní zálohy programu, případně dokumenty, fotky apod. Portálservis je pouze správcem systému bez přístupu. Vstup k datům má výhradně lékař přes svoje bezpečnostní nastavení (hesla. ověření pinem přes mobilní telefon). Zároveň s cloudem získáváte i originální Microsoft Office (Excel, Word, ...)

GDPR On Line 

     Automatické udržování aktuálního stavu GDPR zdravotnického zařízení. Nabízíme řešení, které je v průběhu času neustále aktualizováno tak, aby bylo v souladu s právními předpisy. Pro další informace, ceny a mastavení volejte Portálservis.cz 


Právě nainstalováno

Inspirujte se novými přístroji pro Vaši ordinaci.
Portálservis se primárně nezabývá instalací hardwaru, ale pro menší zdravotnická zařízení, které nemají vlastního správce IT je tuto službu možné objednat.

Právě nainstalováno: Dell Vostro 3710 - Core i5 12400 / 2.5 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB. Pro pracoviště sestry gyn. ordinace. Bez výměny zůstaly dva připojené monitory PHILIPS. Na jednom z nich běží program CGM a na druhém objednací systém.

Další příklady instalací najdete na našich stránkách Facebook a TwitterHP Business Partner Dell Technology Authorized Partner

Vystavit a předepsat

: eNeschopenka

: eRecept | eOčkování

: COVID žádanka a výsledky

Servis - 7 dní v týdnu

Portálservis cz
Certifikáty (E-podpis) Tel: 737 412 066
Servis, účtování, EP2 Tel: 737 010 596
Servis, Portál Cloud    Tel: 737 635 000